Vrácení zboží

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží.

V případě, že se rozhodnete své právo využít, nás budete muset o svém rozhodnutí vhodnou formou informovat (například dopisem či emailem). Pro zjednodušení celého procesu můžete použít formulář obsažený v obchodních podmínkách, není to ale povinné a můžete se rozhodout pro jinou formu prohlášení o odstoupení. Po obdržení Vašeho prohlášení Vám zašleme potvrzení o jeho přijetí.

Vaše zboží nám pošlete do 14ti dnů od doručení prohlášení o odstoupení a to nepoužité, nepoškozené a schopno dalšího prodeje a, je-li to možné, v původním obalu. Poštovné spojené se zasláním zboží zpět k prodejci hradí kupující. Doporučujeme zaslat zboží pojištěnou zásilkou spolu s dokladem o převzetí (Doporučený, cenný balík,…). Za případnou ztrátu či poškození zásilky na cestě k nám nemůžeme ručit. Zboží neposílejte na dobírku, nevyžádané dobírky nevyzvedáváme.

Platbu Vám vrátíme bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od smlouvy. Platbu však vrátíme až po obdržení vráceného zboží. Platbu Vám vrátíme na Vámi uvedené číslo účtu, popřípadě jiným, Vámi uvedeným způsobem.

O odstoupení nás informujte na info@kaemp8848.cz, na stejnou adresu směrujte jakékoliv další Vaše dotazy.

Adresa pro doručování:
Ing. Peter Lobodáš
Brichtova 819/8
Praha 5, 152 00
 
 
Zpět do obchodu