Vrácení zboží

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží.

V případě, že se rozhodnete své právo využít, nás budete muset o svém rozhodnutí vhodnou formou informovat (například dopisem či emailem). Pro zjednodušení celého procesu můžete použít formulář obsažený v obchodních podmínkách, není to ale povinné a můžete se rozhodout pro jinou formu prohlášení o odstoupení. Po obdržení Vašeho prohlášení Vám zašleme potvrzení o jeho přijetí.

Vaše zboží nám pošlete do 14ti dnů od doručení prohlášení o odstoupení a to nepoužité, nepoškozené a schopno dalšího prodeje a, je-li to možné, v původním obalu. Poštovné spojené se zasláním zboží zpět k prodejci hradí kupující. Doporučujeme zaslat zboží pojištěnou zásilkou spolu s dokladem o převzetí (Doporučený, cenný balík,…). Za případnou ztrátu či poškození zásilky na cestě k nám nemůžeme ručit. Zboží neposílejte na dobírku, nevyžádané dobírky nevyzvedáváme.

Platbu Vám vrátíme bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od smlouvy. Platbu však vrátíme až po obdržení vráceného zboží. Platbu Vám vrátíme na Vámi uvedené číslo účtu, popřípadě jiným, Vámi uvedeným způsobem.

O odstoupení nás informujte na info@kaemp8848.cz, na stejnou adresu směrujte jakékoliv další Vaše dotazy.

Adresa pro doručování:
Ing. Peter Lobodáš
Brichtova 819/8
Praha 5, 152 00
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení